Nasze marki

Libre sp. z o.o. sp.k. | Nasze marki | Referencje | Prezentacja Firmy

Grupa Epta jest światowym liderem produkcji urządzeń chłodniczych. W swojej ofercie posiada produkty zapewniające kompleksowe wyposażenie sklepów. Zatrudnia ponad 4 000 pracowników, posiada 12 zakładów produkcyjnych, jest obecna w 18 krajach na całym świecie. Grupa z włoskim kapitałem, dominuje nie tylko na rynkach Europy, ale także w Ameryce Łacińskiej. Z powodzeniem działa także w Chinach, Rosji oraz Turcji.

W skład Grupy wchodzą:

Nuovo logo Bonnet Bonnet Neve – francuska firma produkująca urządzenia samoobsługowe dla super- i hipermarketów. Każda propozycja od Bonnet Neve nie tylko wyznacza standardy na rynku chłodnictwa, ale także poszerza granice innowacyjności.
nuovo logo Costan Costan jest wiodącym dostawcą urządzeń chłodniczym na rynku europejskim. Szeroka gama produktów Costan została wyposażona w wysoce zaawansowane technologicznie rozwiązania i wyróżnia się doskonałą estetyką.
Logo Eurocryor Eurocryor - włoska firma specjalizująca się w produkcji lad tradycyjnych dostosowanych do każdego rodzaju sklepu. Oprócz standardowego wyposażenia urządzeń w innowacyjne rozwiązania, lady od Eurocryor są rozpoznawalne ze względu na ich szczególny, włoski design.
nuovo logo G George Barker- firma z angielskimi tradycjami, produkująca szeroką gamę urządzeń chłodniczych według standardów angielskich. Wyspecjalizowana w spełnianiu szczególnych wymagań.
iarp IARP - firma z włoskim kapitałem specjalizująca się w produkcji mebli z własnym agregatem sprężającym. Dzięki pracy nad profesjonalnością, innowacyjnością, jakością, oraz designem swoich produktów IARP pozostaje bezkonkurencyjny.
misa MISA – włoska firma produkująca niezawodne i uniwersalne komory chłodnicze, a także najnowsze panele do przemysłowych komór chłodniczych. Dzięki zaawansowanej technologii MISA od lat cieszy się mianem europejskiego lidera w swojej branży.

Więcej informacji na stronie:  www.eptarefrigeration.com